Anketa "Jak se Vám žije ve Vaší obci?"

Typ: ostatní
Anketa Anketa je určena obyvatelům obcí, ve kterých působí MAS Aktivios, jejímž členem je i naše obec

MAS Aktivios, z.s. je nezisková organizace, která působí v 68 obcích a městech na Blovicku, Přešticku, Mirošovsku a Staroplzenecku již od roku 2005. Usiluje o další rozvoj tohoto venkovského regionu a snaží se zlepšit kvalitu života lidí, kteří zde žijí. Za dobu své existence finančně podpořila částkou přes 140 mil. Kč více než 230 smysluplných projektů obcí, neziskových organizací, zemědělských i nezemědělských podnikatelů.

Aby získala další finanční prostředky z Evropských fondů i pro následující sedmileté období, musí připravit strategický dokument, který mapuje aktuální potřeby a problémy daného území, a na kterém se vyplněním dotazníku můžete podílet i Vy.

Anketu můžete vyplnit zde, nejpozději do 31. 3. 2021.

Děkujeme!

Vytvořeno: 24. 3. 2021