Obsah

Hlášení obecního úřadu ze dne 29. 05. 2024

Typ: ostatní
hlaseni_web Pozvánka pro občany

Oznámení Obecního úřadu Dolce:

Zastupitelstvo naší obce srdečně zve všechny občany na veřejné zasedání, které se koná v pondělí 3. června 2024 od 19:00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu. Program zasedání je zveřejněn na úřední desce a webových stránkách naší obce.

Obec Dolce a SDH Dolce srdečně zvou všechny dětičky a dospěláky na „Dětský den“, který se z důvodu nepříznivé předpovědi počasí na víkend a špatného stavu hřiště „Za Párníkem“ přesouvá na sobotu 8. června 2024 od 13:00 hodin. Přijďte si s dětmi užít zábavné odpoledne v duchu olympijských her. Všichni vítězové obdrží pravé olympijské medaile. Doprovodný program zahrnuje kurz sebeobrany a kickboxu a ukázku Hobby Horsingu. Občerstvení je zajištěno.


Vytvořeno: 29. 5. 2024
Poslední aktualizace: 29. 5. 2024 14:21
Autor: Obec Dolce